ALTERNATYWNA KOSTKA 01

Czyli kartoniki, na których znajdują się wartości od 1 do 6 – jak na tradycyjnej kostce. A dodatkowo wartości ujemne – od -1 do -6.

3,50 

Opis produktu:

ALTERNATYWNA KOSTKA 01

Co tu znajdziesz?

Alternatywną kostkę do gry.

To znaczy kartoniki, na których znajdują się wartości od 1 do 6 – tak, jak na tradycyjnej kostce. A dodatkowo są na nich również wartości ujemne – od -1 do -6.

Co otrzymasz?

– 1 plik PDF, 1 str. =
– 24 kartoniki do wycięcia =
– 4x alternatywne kostki (2x z wartościami dodatnimi, 2x z wartościami ujemnymi).

Jak używać?

a. zamiast kości do gry:
– Do każdej gry planszowej.
– Zamiast rzucania kości → losowanie kartoników:
. rozłożonych spodem do góry tak, żeby wartości były niewidoczne lub
. schowanych w woreczku lub torebce.
– Kartoniki mogą być:
. zalaminowane albo
. zmięte w kulkę.
b. zamiast pól specjalnych na planszy:
– W grze modułowej można pominąć pola specjalne (np. Go back 1, Move ahead 3) i zastąpić je kartonikami ALTERNATYWNEJ KOSTKI – wstawiając kartoniki w miejsca pól specjalnych.
– Można również użyć ich jako dodatkowe pola specjalne.
– Dla odmiany, bądź uproszczenia – można w ogóle nie korzystać z pól specjalnych na planszy, a zamiast nich używać ALTERNATYWNĄ KOSTKĘ w postaci kartoników do losowania.

Dlaczego warto?

Dają to, czego nie ma tradycyjna kostka – wartości ujemne. Nie tylko wskazują, o ile oczek gracz przesuwa się do przodu, ale mają też supermoc przekierowania go wstecz. A to jeszcze bardziej podsyca emocje!

modułowe – tzn., że można z nich ułożyć własną planszę z niepowtarzalnym układem pól. Na LINGOBORDACH w kategorii Modular board game znajdziesz inne elementy, z których możesz stworzyć planszówkę. A ograniczać będzie Cię tylko Twoja fantazja! Dlaczego? Bo każde pole gry stanowi oddzielny element-moduł i ma taki sam rozmiar. To z kolei umożliwia nieskończenie wiele kombinacji zarówno w kolejności, ilości pól oraz liczbie zagadnień, które można łączyć według potrzeb i możliwości czasowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ALTERNATYWNA KOSTKA 01”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *